Menü
Your Cart

Silah Yağı Fiyatları

Silah Yağı Fiyatı
Silah Yağı Fiyatları
Görüntüleme 1155
$25,00
Vergiler Hariç: $25,00

 

Genel Yağlayıcı ve Koruyucu Tabanca Yağı
Miktarı: 200 ml.
 
USTA silah yağları Rost-Killer kaygandır, ince aralıklara dahi sızar. Metal yüzeylerden suyu iter, nemin altına girer, reçineleşmez ve sertleşmez. USTA Rost-Killer silikon, Klorlu Hidrokarbon veya Ozon tabakasına zarar veren FCKW içermez.
 
USTA yağları çok yönlü, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı genel kullanım ürünüdür. USTA Rost-Killer gıcırdayan ve istenmeyen sesler çıkaran her şeyin işlemesini kolaylaştırır. Uygulanan ürünler yeni gibi olur, korunur ve bakımı yapılır.
 
Sıkışmış bagaj kapaklarında etkilidir, sıkışmış vidaları açar, kış mevsiminde kilitlerin donmasını engeller, tüm metal kısımları uzun süre korozyona karşı korur. USTA Rost-Killer aynı zamanda motosikletlerin zincirlerinde de kullanılabilir.
 
BALLISTOL silah yağları pastan korur, yağlama sağlar, temizler ve barut artıklarını giderir. Kurşun, Bakır ve Tombak artıklarını ortadan kaldırır. En ince çatlaklara dahi sızar ve uygun olmayan yağların eski reçineleşmiş kalıntılarını giderir. Bunun yanında yanık artıklarını nötralize eder. Ahşap dipçiklerin ve deri kayışların temizlenmesi, bakımı ve korunmaya alınması için de uygundur.
 
TEL: 0544 955 00 06

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi